Kurumsal

2010 yılından beri Metal İşleme ve Makine İmalat sektöründe dünyanın önde gelen markalarının Türkiye temsilciliğini yapmış olan PLASARF PLAZMA VE LAZER İTHALAT İHRACAT SANAYİ LTD. ŞTİ., Kanada'nın Alberta eyaletinde CNC Plazma ve Lazer Kesim Makinelerine Sarf Malzeme Üreten ve % 100 Türk Sermayesi ile kurulan PLASARF PLASMA & LASER CONSUMABLES LTD. ŞTİ. ile birleşerek , 2.400 m2 kapalı alanda bakır ürün grubunu Yüksek Teknoloji Makine Parkı ve üstün mühendislik bilgisi ile PLASARF ® marka ürünler üretmeye başlayarak sektöre yeni bir soluk kazandırmıştır.

Bugün 9 ülkeye ihracat yapan sanayici dostu PLASARF®, Plazma ve Lazer Kesim Makinesi üretici ve kullanıcı firmalara sunduğu yüksek kaliteli ve ekonomik ürünler sebebiyle sektörde en çok tercih edilen marka konumuna gelmiştir.

Sarf Malzemelerin özel alaşım bakır ürün grubunu kendi tesislerinde üreten PLASARF®, Lazer Optik ve Seramik ürün grubunda ise dünyanın önde gelen firmaları ile partner olarak çalışmakta olup, kalite kontrol ve test uygulamalarını Kanada tesislerindeki proseslerde gerçekleştirmektedir.